Directia Generala Politici Antreprenoriale
Programe Nationale cu finantare de la Bugetul de Stat Inscrie-te aici »Schema de ajutor de minimis LOCURI DE MUNCA SUBVENTIONATE Click aici »
Proiectele Schemei de ajutor de minimis LOCURI DE MUNCA SUBVENTIONATE

Departamentul pentru IMM, Mediul de Afaceri si Turism lanseaza schema de ajutor de minimis "Locuri de munca subventionate" instituita in cadrul Proiectelor de mai jos:

1.      “Locuri de muncă pentru TINEri în Bucureşti şi regiunea Sud Est”, ID 143357

Adresă de contact: Alexandru Rada – valentin_voicu@imm.gov.ro

2.      “Locuri de muncă pentru TINEri în Bucureşti şi regiunea Centru Braşov”, ID 143458

Adresă de contact: Ovidiu Abutnarita - ovidiu_abutnarita@imm.gov.ro

3.      “Locuri de muncă pentru TINEri în Bucureşti şi regiunea Sud”, ID 143464

Adresă de contact: Cosmin Teodorescu - cosmin_teodorescu@imm.gov.ro

4.      “Locuri de muncă pentru TINEri în Bucureşti şi regiunea Sud Vest”, ID 143466

Adresă de contact: Elena Nitoi – elena_nitoi@imm.gov.ro

5.      “Locuri de muncă pentru TINEri în regiunile Bucureşti Ilfov şi Nord Est”, ID 143637

Adresă de contact: Nicoleta Rusu – nicoleta_rusu@imm.gov.ro

6.      “Locuri de muncă pentru TINEri în Bucureşti Ilfov şi Nord Vest”, ID 143639

Adresă de contact: Alexandru Vasilescu – alexandru_vasilescu@imm.gov.ro

7.      “Locuri de muncă pentru TINEri în Bucureşti Ilfov şi Vest”, ID 143640

Adresă de contact: Darius Voda – darius_voda@imm.gov.ro

8.      “Locuri de muncă pentru TINEri în Bucureşti Ilfov şi Centru – Târgu Mureş”, ID 143641

Adresă de contact: Lidia Barbu – lidia_barbu@imm.gov.ro

 

Pentru a veni in sprijinul absolventilor care doresc sa se inscrie in cadrul Proiectelor precum si IMM-urilor angajatoare regasiti mai sus Metodologia de inscriere, formularele si anexele de completat precum si Anuntul privind pasii de inscriere si depunere a documentelor.

 



Vezi alte articole din aceeas categorie ››
Developed by Medianet Design